Produkty
Kategorie
Stránky
Novinky

Kompresorové stanice na míru od roku 1992

495 541 212 Zákaznická linka Po-Pá 7-15:30

727 989 444 Servisní dispečink 24/7

Výroba a konstrukce

Výroba a konstrukce

Výroba originálních kompresorových jednotek pro dopravní a speciální aplikace

V oboru kompresorů pro dopravní aplikace můžeme nabídnout ucelený tým s dlouholetou a bohatou praxí jak pro návrhy originálních řešení, tak pro úpravy stávajících jednotek, zejména pro železniční kolejová vozidla, elektrobusy a trolejbusy.

V minulosti byly vzneseny požadavky na společnost MONDO s.r.o. na dodávky zařízení, které s programem firmy sice souvisely, ale současně nebyly standardním výrobkem. Tak vznikala originální řešení jak v oblasti techniky stlačeného vzduchu pro kolejová vozidla, tak v oblasti vzduchového chlazení spalovacích motorů. Některá řešení byla realizována pouze v jediném prototypu, ale slouží dodnes. Z jiných návrhů se stal dlouhodobý program a tyto produkty jsou součástí technického vývoje a opakované výroby.

V současné době naše společnost dodala více než 1 000 jednotek kompresorů pro dopravní aplikace.

Výroba oběžných kol pro axiální ventilátory

Firma MONDO s.r.o. se téměř od začátku svého založení zabývá návrhem a výrobou vysoce účinných aerodynamických oběžných kol pro axiální ventilátory.

Na základě zadání od zákazníka, které by mělo zahrnovat množství vzduchu o zadané teplotě dodávané kruhovým otvorem požadovaného průměru, spočítáme odpovídající oběžné kolo.