VIP SEKCE Mapa stránek JAZYK:

Oběžná kola pro axiální ventilátory

Firma MONDO s. r. o. v oblasti oběžných kol pro axiální ventilátory provádí:

  • návrhy
  • technická řešení
  • výpočty
  • výrobu oběžných kol axiálních ventilátorů

 


 

Poptávka oběžného kola

 

 

 

 

 

Firma MONDO s. r. o. se téměř od začátku svého založení zabývá návrhem a výrobou vysoce účinných aerodynamických oběžných kol pro axiální ventilátory. Pro návrh určitého oběžného kola je nutno zadat množství vzduchu a průměr kanálu, kterým má vzduch proudit, dále teplota média a tlaková ztráta soustavy.

Je-li definován druh pohonu, musí být zadány otáčky, směr otáčení a maximální výkon motoru. Na základě technického výpočtu lze stanovit počet lopatek, úhel jejich natočení, hladinu hluku a příkon. Lze vypracovat více řešení s ohledem na typ lopatek a jejich počet, a tak připravit alternativy odlišné vlastnostmi i cenou. Další podrobnosti jsou obsaženy v poptávkovém formuláři. Poté může být vyroben a dodán požadovaný počet kusů.

Výhoda tohoto řešení spočívá i v modularitě – kdykoliv je možné dodat jednotlivé části takto vyrobeného oběžného kola jako náhradní díly pro opravu. Naše oběžná kola mají, kromě axiálních ventilátorů, využití pro sněhová a mlžná děla nebo při chlazení (chladící věže, kondenzátory, stavební a jiné stroje) a sušení (sušárny dřeva, sklady potravin) i další aplikace.

 

 

 

Chcete se dozvědět více? Napište nám nebo zavolejte! Rádi vám poradíme.

Kontaktní osoba

Václav Petrásek
vedoucí výroby

Tel.: +420 495 541 212, linka 24
Mobil: +420 724 161 365
E-mail: vaclav.petrasek@mondo.cz

*Označené položky jsou povinné.
ODESLAT